Apple'dan yeni kablosuz şarj pedi.

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Bugün Ming-Chi Kuo Apple'ın yani ürünleri hakkında bir açıklama yaptı, Rapora bakıldığında 2020'nin ilk yarısında gelmesi beklenen birkaç yeni üründen bahsediyor.
Apple'dan yeni kablosuz şarj pedi.

Bunlar; İPhone SE 2, iPad Pro (yeni versiyon),  makas tuşlarına sahip MacBook'lar ve en ilginç olanıda “daha ​​küçük kablosuz şarj pedi ve UWB etiketi ile üst düzey Bluetooth Kulaklık” bulunuyor.

Kablosuz şarj matından söz etmek  güzel. Fakat piyasaya baktığımızda çok sayıda küçük kablosuz şarj cihazı var, bu yüzden Apple'ın bu girişiminin nasıl öne çıkacağını şimdilik bilinmiyor. Apple, daha önce kendi kablosuz şarj cihazını, AirPower'ı kullanıcılarına sunmuştu. AirPower matı, aynı anda üç cihazı şarj etmeyi amaçlayan iddialı bir projeydi.

Kuo, bu yeni 'daha küçük şarj matının' özelliklerini ayrıntılı olarak açıklamıyor ya da daha küçük araçların ne olduğu konusunda bir referans noktası vermiyor, ancak muhtemelen Apple bu sefer gerçekten ulaşılabilir bir aksesuar üzerinde çalışıyor.

Kuo, koronavirüsün şiddetine bağlı olarak Apple'ın tedarik zincirinde bozulmaya olabileceği ve yukarıda belirtilen ürünlerin piyasaya sürülmesinde gecikmelerin yaşanabileceği konusunda da uyarıyor.

Kaynak : https://9to5mac.com/2020/01/29/kuo-forecasts-new-apple-products-coming-this-year-including-wireless-charging-mat-uwb-tags-and-high-end-headphones/
Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol