Huawei FreeBuds 3i ile AirPods Proya rakip oluyor. İşte Fiyatı ve Özellikleri

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Huawei, kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds 3i'nin tanıtımını gerçekleştirdi. Özellikleri ile AirPods proya rakip gibi görünüyor. Ayrıca uygun fiyatlı olmasıda cabası.
Huawei FreeBuds 3i ile AirPods Proya rakip oluyor. İşte Fiyatı ve Özellikleri

Huawei'nin bir süredir bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Huawei FreeBuds 3 ile tüketicilerinden olumlu geri bildirimler alan şirket, FreeBuds 3'ün görece daha uygun fiyatlısı için çalışmalara başlamıştı. Nitekim o çalışmalar meyvesini verdi. Huawei FreeBuds 3i, Huawei tarafından duyuruldu.

HUAWEİ FREEBUDS 3İ ÖZELLİKLERİ

Huawei FreeBuds 3i özellikleri arasında TWS kulaklıklar arasında pek rastlamadığımız bir şekilde gürültü engelleme özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde FreeBuds 3i, dışarıdan gelen sesleri kesiyor ve kullanıcısının sadece sıradaki şarkısına odaklanmasını sağlıyor.

Gürültü engelleme özelliğinin yanı sıra Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığında AirPods Pro'larda yer alan silikon başlıkların bir benzeri de yer alıyor. Bu silikonlar sayesinde dışarı ile bağlantı en aza indirgeniyor. Huawei'nin söylediğine göre kulaklıkları eşleştirmek için fazla zaman harcamaya da gerek yok. Zira, FreeBuds 3i'nin hem iOS hem de Android kullanıcıları için kolayca eşleştirildiği Huawei tarafından açıklanmış durumda.

HUAWEİ FREEBUDS 3İ FİYATI NE KADAR?

IPX4 suya karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan Huawei FreeBuds 3i fiyatı 112 dolar belirlendi. Kablosuz kulak içi kulaklık siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Kulaklığın Türkiye'de de satışa sunulması bekleniyor.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol