Huawei P40 ve P40 Pro'nun tüm özellikleri (26 Mart'ta piyasaya sürülecek)

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Huawei P40 ve P40 Pro'nun tüm özellikleri (26 Mart'ta piyasaya sürülecek)

“Huawei P40 ve P40 Pro özellikleri arasında 50MP birincil kamera sensörü ve 40W'a kadar hızlı kablosuz şarj desteği bulunuyor”

Huawei P40 ve P40 Pro'nun 26 Mart'ta piyasaya sürülmesi planlanıyor . Amiral gemisi iki akıllı telefonunda, birden fazla ön kamerası, arkasında birden falza sensörü ve kaputun altındaki en son Kirin 990 yonga setini barındırıyor. Bu özelliklerin yanı sıra ekran boyutu, kameralar, pil ve hızlı şarj teknolojisi  içeren bazı önemli Huawei P40 ve P40 Pro özellikleri paylaşıldı . Ayrıca bu iki modelde muhtemelen 50MP ana kamera ve 40W hızlı kablosuz şarj olması bekleniyor. (Dünyada ilk)

Huawei P40 Pro 5G teknik özellikleri

İlk önce büyük olanlardan başlayarak, istifleyici Huawei P40 Pro 5G kamera özelliklerinin 50MP birincil sensör, 40MP ikincil sensör, 12MP kamera ve 3D ToF sensörden oluşan Leica Ultra Vision dört kamera bulunduğu açıklandı. Telefoto kamera, tipster'a göre 50x SuperSensing Zoom ve sabitlemeyi destekleyecektir. Kameralar ayrıca sonuçları daha da geliştirmek için Huawei XD Fusion Engine tarafından desteklenecek. Telefonun ön kamerası 32MP ana sensör ve derinlik sensörü olacak, bu yüzden telefon normal P40 ile karşılaştırıldığında daha geniş bir hap şeklinde kesme alacak.

Diğer her şeye gelince, Huawei P40 Pro, daha önce sızdırılmış render'lara göre kavisli kenarlar taşıyacak olan 6.58 inçlik bir ekrana sahip olacak. Yakışıklı çekirdek Kirin 990 5G SoC yalan olacak, ancak henüz RAM ve model için depolama varyantları hakkında hiçbir kelime yoktur. Akıllı telefon, 40W kablolu hızlı şarj ile 4.200mAh bataryaya sahip olacak. İlginçtir, telefon 40W hızlı kablosuz şarjı da destekleyebilir, ancak tipster bu konuda emin değildir ve 27W ile sınırlı olabilir. B Huawei devam eden ABD yasağının ecause, yeni Huawei P40 serisi Google uygulamalarını desteklemeyecek (Play Store'da dahil). Bunun yerine, şirket amiral gemisini kendi Huawei Mobil Servisleri ve AppGallery ile gönderecek.

Huawei P40 teknik özellikleri

Bu arada vanilya Huawei P40, biraz kompakt bir form faktörüne ve üçlü arka kameralara sahip olacak. El cihazı, selfie kamera için bir delik açacağı bildirilen 6.1 inçlik bir ekrana sahip olacak. Yaşlı kardeşinin aksine, Huawei P40'ın selfie ve video görüşmesi işini yapan sadece bir adet 32MP ön kameraya sahip olduğu söyleniyor. Bununla birlikte, telefonun arka kamerasında 30X'e kadar dijital zoom ve Resimler için Huawei XD Fusion Engine ile 50MP + 16MP + 8MP Leica Ultra Vision sensörleri bulunur.

Standart Huawei P40 daha küçük bir 3.800mAh bataryaya sahip olacak ve aynı zamanda 40W hızlı kablolu şarj ve 27W kablosuz şarjı desteklemeli, ancak tipster bu ayrıntıyı doğrulayamadı. Huawei P40 ve P40 Pro özellikleri ve bilmemiz gereken hemen hemen her şeyi ortaya çıkaran renderler ile, sadece 26 Mart'ta duyurulacak olan akıllı telefonların fiyatlandırmasını bekliyoruz.

Kaynak : https://www.91mobiles.com/hub/huawei-p40-pro-specifications-camera-features-exclusive/
Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol