Okla Speedtest Android mobil uygulamasında VPN kullanmaya başladı.

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Zaten hali hazırda ücretsiz harika VPN'ler olmasına ragmen Okka Speedtest uygulamasına bu VPN ekledi. Speedtest VPN'de yeni olmasına rağmen, uygulama uzun zamandır kullanımda. Ayrıca Okka en popüler ağ hızı test uygulamalarından biri.
Okla Speedtest Android mobil uygulamasında VPN kullanmaya başladı.

Zaten hali hazırda ücretsiz harika VPN'ler olmasına ragmen Okka Speedtest uygulamasına bu VPN ekledi.

Speedtest VPN'de yeni olmasına rağmen, uygulama uzun zamandır kullanımda. Ayrıca Okka en popüler ağ hızı test uygulamalarından biri.

Şu anda hizmet beta sürümündedir ve bu süre zarfında tamamen ücretsiz olacaktır. Beta dönemi bittikten sonra, Speedtest VPN hem ücretsiz hem de ücretli bir seviye ile gelebilir, ancak fiyatlandırma şu anda açıklanmamıştır.

Ücretsiz seçenek ayda 2 GB'a kadar veriyi desteklerken, ücretli katmanın sınırsız bağlantı sunacağını varsayıyoruz. Ne yazık ki, standart ağ testi sırasında kullanılan tüm veriler de Speedtest VPN'nin 2GB sınırına dahil edilecektir. Aynı zamanda mobil cihazlara özel bir hizmettir ve Ookla'nın masaüstü cihazları için herhangi bir planı olduğunu düşünmüyoruz.

    

Speedtest, yeni VPN'i nasıl kullanılacağını adım adım anlatan bir klavuz yayınladı. Tabi bu klavuzdaki adımları uygulayabilmeniz için uygulamanızın güncellenmiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde VPN'i aktif edemeyeceksiniz. Eğer güncelleme alamıyorsanız, APK Mirror'dan en son 4.4.29 güncellemesini indirip uygulamayı test edebilirsiniz. Yada PlayStore OTA güncellemesinin cihazınıza gelmesini bekleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol