OnePlus 8 serisi yeni bir sızıntıya göre 15 Nisan'da çıkacak

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
OnePlus'ın OnePlus 8 serisini normalden daha önce duyurduğu söyleniyor. İlk raporlar Mart ayı ortasında açıklanmasını önerdi, ancak bu muhtemelen koronavirüs salgını nedeniyle gerçekleşmiyor. Şimdi, tanınmış bir sızıntıcı olan Max J'den yeni bir ipucu, yeni nesil OnePlus akıllı telefonlarının lansmanını 15 Nisan'da gerçekleştirecek.
OnePlus 8 serisi yeni bir sızıntıya göre 15 Nisan'da çıkacak

OnePlus , makul fiyatlı amiral gemisi premium akıllı telefonları ile popülerdir. Bu nedenle, markanın telefonları teknoloji topluluğunda en çok beklenen ürün lansmanlarından biridir. OnePlus 8 serisinin ilk CAD render sızıntısı ortaya çıktığından beri, normalden çok daha erken çıktığı söylentileri yapıldı. Ancak maalesef, koronavirüs salgını OnePlus 8 akıllı telefonlarının gelişimini ve üretimini etkilemiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, şirket 15 Nisan'da, daha önce önerilen süreden tam bir ay sonra olan çevrimiçi bir etkinlikle açıklayabilir. Ayrıca, bu bilgilerin birden fazla kaynak aynı olduğunu onayladığı için yasal olduğunu düşünüyoruz.

Ancak, OnePlus önümüzdeki ay OnePlus 8 serisini duyursa bile, bu akıllı telefonların kullanılabilirliği hala bir soru olacak. Bir rapor, yeni lite varyantının sadece standart OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro'nun piyasaya sürülmesinden aylar sonra sunulmasını bile önerdi . Ayrıca, bugünün başlarında, OnePlus 8 Pro, markanın büyükelçisi Robert Downey Jr.'ın eline geçti ve yeni sızıntıya uygun bir fırlatma önerdi.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol