OPPO Akıllı Saat Önemli Bir Özellik ile Geliyor

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
OPPO Watch bu ayın başlarında açıklandı ve 26 Mart'ta Çin'de satışa sunulacak. Şirket küresel kullanılabilirliğini henüz duyurmamış olsa da, saat şimdi BIS (Hint Standartları Bürosu) sertifikasını geçti ve OPPO Watch'un gerçekten Hindistan'da satışlarının başlayacağını gösteriyor. Hatırlamak gerekirse, şirketin ilk akıllı saati ve Google Wear OS ve uygulama desteğine sahip eğimli bir AMOLED ekranla birlikte geliyor.
OPPO Akıllı Saat Önemli Bir Özellik ile Geliyor

OPPO Saat özellikleri

OPPO Watch iki modelde geliyor: yüzde 100 DCI-P3 renk gamına sahip 1,6 inç kavisli AMOLED ekrana sahip 41mm varyant , 46mm model ise biraz daha büyük 1,9 inç ekrana sahip. Googe WearOS üzerinde şirketin ColorOS for Watch özel kaplamasıyla çalışır. Saat, uygulamalar ve saat yüzleri desteği ile birlikte gelir. OPPO Watch, 1GB RAM ve 8GB dahili depolama ile birlikte Apollo 3 ortak işlemcinin yanı sıra Qualcomm Snapdragon Wear 2500 yonga seti ile güçlendiriliyor. Geçerli göreve göre, saat pil tüketimini sınırlamak için yonga setleri arasında geçiş yapacaktır. 

OPPO akıllı saat, yürüme, koşu, yüzme, bisiklete binme, spor salonu eğitimi gibi çeşitli aktiviteleri izleyebilir. Uyku alışkanlıklarını, kalp atış hızını ve ayrıca EKG'yi izleme gibi özelliklerle birlikte gelir. Saatin Breeno sesli asistanı ve NFC'si var. VOOC hızlı şarj desteği vardır ve sadece 75 dakika içinde tamamen şarj olduğu iddia edilir. Paslanmaz Çelik OPPO Watch Edition ve 46mm modeller, 430mAh pil içerirken, 41mm varyantın nispeten daha küçük bir 300mAh birimi vardır.

Kaynak : https://www.91mobiles.com/hub/oppo-watch-india-launch-soon-bis-certification/
Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol