Redmi K30 PRO, Hindistan'da POCO F2 olarak piyasaya sürülecek en ucuz snapdragon 865 telefon olacak

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Bilgiler doğrudan güvenilir İşhan Agarwal'dan geliyor . Ona göre, Redmi K30 Pro “en ucuz Snapdragon 865 telefonlarından biri, hatta belki de en ucuz SD865 akıllı telefon olacak”.
Redmi K30 PRO, Hindistan'da POCO F2 olarak piyasaya sürülecek en ucuz snapdragon 865 telefon olacak

Geçen yıl, Xiaomi'nin Redmi'si Redmi K20 serisine hayat verdi. Akıllı telefonların ikilisi, birinci sınıf orta sınıf bir varyant ve bir amiral gemisi cihazından oluşuyordu. İkincisi Redmi K20 Pro olarak adlandırıldı ve Pocophone F1 tarafından bırakılan boşluğu neredeyse doldurdu. 2018 akıllı telefon, amiral gemisi özellikleri ve çok uygun bir fiyat etiketi ile pazarda devrim yarattı. Redmi K20 Pro da aynı konseptle geliyor. Şimdi, Redmi, Redmi K30 Pro şeklinde bir halef başlatmaya hazırlanıyor. Uygun fiyat etiketini tekrarlayacak ve bu yılki Snapdragon 865 SoC ile donatılacak. Ancak sadece bu değil, raporlara göre, mevcut en ucuz Snapdragon 865 telefonu olacak.

Ayrıca, Redmi'nin mevcut odağının fiyat üzerinde olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, akıllı telefonun kamera performansı gibi diğer yönlerine yüksek beklentiler vermemeliyiz. Tabii ki, yakışıklı yeterli kameralar ile gelecek, ancak Xiaomi'nin Mi 10 ve 10 Pro gibi diğer amiral gemileri ile eşit olmasını beklemeyin. Süper uygun fiyatlı telefonlar genellikle ekran, hızlı şarj teknolojisi, pil kapasitesi ve kamera performansında birkaç dengeye sahiptir.

REDMİ K30 PRO, POCO F2 OLARAK PİYASAYA SÜRÜLEBİLİR

Bir yıllık aradan sonra, Xiaomi Poco'yu ayrı bir marka olarak canlandırmaya karar verdi. Yeni Poco markasıyla gelen ilk akıllı telefon Poco X2 idi. Aslında, geçen yıl Çin'de piyasaya sürülen aynı orta sınıf Redmi K30 telefonu. Buna dayanarak, yaklaşan Redmi K30 Pro'nun Hindistan'da Poco F2 olarak piyasaya sürülme olasılığı yüksektir. Poco F1 son derece başarılı bir akıllı telefondu ve hayranları bir halef bekliyor.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol