WhatsApp'a çift hesap desteği !!!

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
WhatsApp, çoklu hesap desteğini uygulamasına getirmeye hazırlanıyor. WhatsApp'ın WhatsApp Beta v2.20.110 sürümünde ortaya çıkan bilgilere göre WhatsApp'ın yeni çoklu hesap desteği kullanıcıların büyük bir derdine derman olacak.
WhatsApp'a çift hesap desteği !!!

WhatsApp Beta v2.20.110 sürümünü inceleyen WABetaInfo sitesi, kullanıcıların tek bir cihaza hapis kalmadığını gösterdi.

ÇOKLU HESAP ÖZELLİĞİ İLE WHATSAPP BİRDEN FAZLA CİHAZDA KULLANILACAK

Buna göre, WhatsApp'a çoklu hesap desteği getirilecek. Bu yol ile aynı WhatsApp hesabı farklı cihazlardan aynı anda açılabilecek. Yani hem WhatsApp iOS yüklü akıllı telefonunuz hem de WhatsApp Android yüklü tabletiniz var ise her iki uygulamada da tek bir hesabı kullanmanız mümkün hale gelecek. WhatsApp'ın Beta sürümünde görülen yenilikler çoklu hesap desteği ile de sınırlı değil.

 

SİLİNEBİLİR MESAJLAR DEĞİŞİYOR

WhatsApp'ın daha önce silinebilir mesajlar özelliği getireceği açıklanmıştı. Yine WhatsApp Beta'nın önceki sürümlerinde de bu özellik görülmüş, belirli bir zaman aralığından sonra silinebilen mesajlar beta kullanıcıları tarafından denenmişti. WhatsApp Beta'nın v2.20.110 sürümüyle birlikte silinebilir mesajların adı da seçenekleri de değişti. Bu sürümden itibaren silinebilir mesajlar artık süresi dolan mesajlar olarak adlandırılmaya başlanacak. Silinme aralıkları ise bir ay, bir hafta ve bir yıl olarak değişecek.

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol