Xiaomi, Mi AIoT Router AX3600 hakkında daha fazla ayrıntı yayınladı

 • 13
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
Xiaomi son zamanlarda Mi 10 serisinin yanında WiFi 6 protokolünü kullanan yeni bir kablosuz yönlendiriciyi de piyasaya süreceğini açıkladı. Şirket şimdi bir Weibo yazısı aracılığıyla yeni yönlendiricinin daha fazla detayını yayınladı.
Xiaomi, Mi AIoT Router AX3600 hakkında daha fazla ayrıntı yayınladı

Yeni yönlendiricinin “Xiaomi AIoT Router AX3600” adıyla çıktığı ortaya çıktı ve belirtildiği gibi, Mi 10 serisinde de yer alacak WiFi 6 ile birlikte geliyor. Yeni WiFi standardı, düşük gecikme süresi olan hızlı bir ağ sunar. Detaylara göre cihazın teorik çift frekanslı eşzamanlı oranı 2976Mbps'ye kadar. Ayrıca, kullanıcıların bir iletimde aynı anda birden çok terminal cihazı için veri göndermesine izin veren OFDMA teknolojisini kullanır. Bu bağlamda, iletim daha verimlidir. Mi AIoT Router ayrıca, yönlendiricinin birden fazla anteninin aynı anda birden fazla cihaza hizmet vermesini sağlayarak İnternet'i daha pürüzsüz hale getiren MU-MIMO teknolojisi ile birlikte gelir.

Bu özellikler, optimize edilmiş güç tüketimi ve daha geniş kapsama kapasitesi içeren en yeni WiFi 6 özelliklerine ek olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda çoklu yüksek hızlı eşzamanlı bağlantılar için destek sağlar. Başka bir deyişle, bağlantı daha geniş bir aralıkta daha güçlüdür ve aynı anda birden çok bağlantıyı daha iyi destekleyebilir. Diğer avantajlar arasında genel olarak daha düşük gecikme süresi, yüksek veri aktarım hızı ve daha fazlası bulunmaktadır.

 

Benzer Yazılar
Yorumlar
Misafir olarak yorum yapıyorsun. Dilersen emrecin.com hesabın ile giriş yaparak yorumları kendi adın ile yapabilirsin. Giriş Yap veya Üye Ol